+420 776 119 391 chatamilotice@seznam.cz

Hlavní stránka

Naše chata se nachází v krásné přírodě mezi obcí Milotice nad Bečvou a Hustopeče nad Bečvou. Chata je u jezera, které je vhodné pro koupání i vodní sporty.
Je v chatové oblasti, kterou vede několik cyklistických cest kolem řeky Bečvy. Okolí nabízí k využití různých aktivit – rybaření, koupání, houbaření, cyklistiky a turistiky do nedalekých Beskyd.

Výhody chaty Milotice:

  • Ubytování v soukromé chatě
  • Parkování pro 3 auta
  • Venkovní kryté posezení s udírnou

Chata poskytuje ubytování pro 6 osob ve třech neprůchozích pokojích po dvou lůžkách, z toho jeden pokoj je v podkroví. Dále je zde malá vybavená kuchyňka, soc. zařízení (wc + sprchový kout) a větší společenská místnost. V kuchyňce najdete elektrický sporák s troubou, varnou konvici, mikrovlnou troubu a lednici s mrázákem (další lednice je pro vaše pohodlí ve společenské místnosti). Ve společenské místnosti je k dispozici televize, rádio a krbová kamna. Venku na vás čeká posezení s malou udírnou a grilem na dřevěné uhlí.
Není potřeba vlastní povlečení – povlečení měníme po každém pronájmu. K dispozici je pouze užitková voda. Parkovat lze jak na oploceném pozemku chaty, tak před chatou. Na pozemku je místo pro 2 auta, před chatou pro 1 další.